Novinky

Svatební servis

Pro Vaši svatbu Vám rádi připravíme kytici pro nevěstu, ženicha, svědkyně, družičky a svatebčany, připravíme květiny na zdobení aut, kostela, obřadní síně a prostor pro slavnostní oběd. Květiny pro Váš svatební den připravíme vždy dle Vašeho přání a uzpůsobíme nevěstiným šatům a prostorám svatebního obřadu. Další fotografie svatebních kompletů naleznete v sekci fotogalerie.

Z našich významných klientů, kteří si v Květinovém klubu objednali dekorace na svatbu můžeme uvést manžele Kollerovi, Petru Kocerovou a Davida Motyčku.

Svatební komplet 1

Svatební kompletZáklad svatebního kompletu 1 tvoří smetanové růže. Doprovodné kytice a dekorace stolů a aut dodržují smetanovou barvu, oživené doplňkovou zelení. Jejich tvar a styl je odvozen od svatební kytice nevěsty.

Fotogalerie zde Kontaktní formulář

Svatební komplet 2

Svatební kompletDominantní květinou tohoto kompletu je kala, vhodně doplněna drobnými smetanovými a zelenými květy do svatební kytice. Kytice pro maminky tvoří jednoduchá přízdoba květu. Nevěstin vůz je ozdoben jednoduchou konstrukcí z ratanu, doplněna květy kal a listy aspigistry. 

Fotogalerie zde Kontaktní formulář

Svatební komplet 3

Svatební kompletPožadavkem nevěsty bylo zapracovat oblíbenou květinu Lilii do svatební kytice a ostatních dekorací. Byla zvolena lososová barva, která se promítala do všech dekorací a doprovodných kytic.

Fotogalerie zde Kontaktní formulář

Svatební komplet 4

Svatební kompletSvatební komplet tvoří rozvolněná svatební kytice s korzáží pro ženicha a extravagantní přízdoba auta. Vše je laděno do meruňkovo-broskvových odstínu a doplněno jemnou zelení. 

Fotogalerie zde Kontaktní formulář

Svatební komplet 5

Svatební kompletPřání nevěsty bylo vytvořit svatební kytici a doprovodné kytice a dekorace v letních pastelových barvách s dominancí korálově červených odstínů, doplněných oranžovou, růžovou a žlutou.

Fotogalerie zde Kontaktní formulář

Svatební komplet 6

Svatební kompletZáklad svatebního kompletu tvoří klasická kulatá míchaná kytice v růžových odstínech, od které jsou odvozeny další doprovodné kytice a aranžmá.

Fotogalerie zde Kontaktní formulář

Svatebni komplet 7

Svatební kompletRomantický svatební komplet tvoří kulatá kytice doplněna převisem pod rukou pro optické zeštíhlení siluety nevěsty a od ní odvozené doprovodné kytice, tj. autocorso, náramek pro svědkyni a jiné.

 

Fotogalerie zde Kontaktní formulář

Svatební komplet 8

Svatební kompletSvatební komplet tvoří extravagantní kytice s orchideí ve tvaru kornoutu a doprovodná aranžmá a kytice z exotických květů. Za povšimnutí stojí kombinace tropických květů s plody ostružin, tvořící zajímavý kontrast.

Fotogalerie zde Kontaktní formulář

Svatební komplet 9

Skladba květů použitých ve všech dekoracích včetně svatební kytice a tabule vyvolává dojem léta a louky, korespondující s prostředím, kde se svatba odehrávala.

Fotogalerie zde Kontaktní formulář

Svatební komplet 10

Svatební kompletSvatební obřad se konal v kostele, proto nevěsta volila klasickou svatební kombinaci barev. Dekorace zahrnovala výzdobu kostela, restaurace, svatebnich aut a doprovodné kytice.

Fotogalerie zde Kontaktní formulář

Svatební komplet 11

Svatební kompletDominantní květinou svatebního kompletu byla marcipánově růžová růže v kombinaci s bílou, tak aby celkový dojem všech dekorací a doprovodných kytic působil snově a vytvořil elegantní nádech svatební romance.  

Fotogalerie zde Kontaktní formulář

Svatební komplet 12

Svatební kompletStandardní bílo-růžová kombinace byla na přání nevěsty osvěžena bledě modrou. Svatební kytice byla zjemněna lehkými převisy, které kytici odlehčily a doplnily siluetu nevěstiných šatů. 

Fotogalerie zde Kontaktní formulář
Gévoke Travel | Sixth Sense | Sixth Sense Dent | Sixth Sense Incentives | Blue & Green

Copyright © 2007 KVETINOVYKLUB.CZ, All Right Reserved